Продукція > IGUS > WFM-2528-21
WFM-2528-21
WFM-2528-21 IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 28mm; Øint: 25mm
Type of bearing: sleeve bearing
Version: with flange
Outside diameter: 28mm
Internal diameter: 25mm
Length: 21mm
Material: iglidur® W300
Mechanical elements features: lubricant-free
Operating temperature: -40...90°C
Flange diameter: 35mm
Colour: yellow
на замовлення 25 шт:
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 28mm; Øint: 25mm, Type of bearing: sleeve bearing, Version: with flange, Outside diameter: 28mm, Internal diameter: 25mm, Length: 21mm, Material: iglidur® W300, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -40...90°C, Flange diameter: 35mm, Kind of Bearing: slide, Shore hardness: 77, Colour: yellow.