Продукція > IGUS > WFM-3034-16
WFM-3034-16
WFM-3034-16 IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 34mm; Øint: 30mm
Type of bearing: sleeve bearing
Outside diameter: 34mm
Internal diameter: 30mm
Length: 16mm
Operating temperature: -40...90°C
Shore hardness: 77
Kind of Bearing: slide
Flange diameter: 42mm
Version: with flange
на замовлення 25 шт:
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 34mm; Øint: 30mm, Type of bearing: sleeve bearing, Outside diameter: 34mm, Internal diameter: 30mm, Length: 16mm, Material: iglidur® W300, Colour: yellow, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -40...90°C, Shore hardness: 77, Kind of Bearing: slide, Flange diameter: 42mm, Version: with flange.