Продукція > VISHAY > WFMB2512R0400FEA
WFMB2512R0400FEA Vishay
wfm.pdf
Виробник: Vishay
Combine High Power and Wide Resistance Range for Better Accuracy. Devices Feature High 3 W and 4 W Power Ratings and Resistance Range from 10 mΩ to 500 mΩ
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції WFMB2512R0400FEA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WFMB2512R0400FEA Виробник : Vishay / Dale Current Sense Resistors - SMD RES 0.04 OHM 3.0 W 1% 2512 SMD