Продукція > WGP > WGP20N60SE
WGP20N60SE
Виробник:
600V 20A 84W 4V TO-220 Група товару: Транзистори Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис WGP20N60SE