WH10-10KFI
WH10-10KFI IRC (TT electronics)
wh.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Wirewound 10KOhm 1% 15W ±25ppm/°C Aluminum Housed Axial Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук