WH10-6K8FPB
WH10-6K8FPB Welwyn (TT electronics)
wh.pdf
Виробник: Welwyn (TT electronics)
Res Wirewound 6.8KOhm 1% 15W ±25ppm/°C Aluminum Housed Axial Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук