Продукція > TAKACHI > WH145-33-M3-BY
WH145-33-M3-BY
  • WH145-33-M3-BY
  • WH145-33-M3-BY
WH145-33-M3-BY TAKACHI
TAKACHI-WH.pdf TKC-WH145-33-M3-WY.pdf
Виробник: TAKACHI
Category: Multipurpose Enclosures
Description: Enclosure: multipurpose; X: 88mm; Y: 146mm; Z: 33mm; WH; ABS; black
Manufacturer series: WH
Body colour: black
Type of enclosure: multipurpose
Side colour: yellow
IP rating: IP67
Enclosure material: ABS
Version: with battery compartment
Dimension Z: 33mm
Dimension X: 88mm
Dimension Y: 146mm
на замовлення 10 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Multipurpose Enclosures, Description: Enclosure: multipurpose; X: 88mm; Y: 146mm; Z: 33mm; WH; ABS; black, Manufacturer series: WH, Body colour: black, Type of enclosure: multipurpose, Side colour: yellow, IP rating: IP67, Enclosure material: ABS, Version: with battery compartment, Dimension Z: 33mm, Dimension X: 88mm, Dimension Y: 146mm.