WH200-510RJI
WH200-510RJI IRC (TT electronics)
wh.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Wirewound 510Ohm 5% 200W ±100ppm/°C Aluminum Housed Axial Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук