WH300-10RJI Welwyn Components / TT Electronics
Виробник: Welwyn Components / TT Electronics
Wirewound Resistors - Chassis Mount 10 Ohm 300W 5% 127.7MM x 72.5MM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук