WH300-75RJI
WH300-75RJI Welwyn (TT electronics)
wh.pdf
Виробник: Welwyn (TT electronics)
Res Wirewound 75Ohm 5% 300W ±100ppm/°C Aluminum Housed Axial Bulk
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WH300-75RJI WH300-75RJI Виробник : Welwyn (TT electronics) wh.pdf Res Wirewound 75Ohm 5% 300W ±100ppm/°C Aluminum Housed Axial Bulk