WH50-2R7JI Welwyn (TT electronics)
Виробник: Welwyn (TT electronics)
Res Wirewound 2.7 Ohm 5% 50W ±75ppm/C Aluminum Housed AXL Flange Mount Bulk
на замовлення 75 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 32
Відгуки про товар
Написати відгук