WH50-8K2JI
WH50-8K2JI Welwyn (TT electronics)
wh.pdf
Виробник: Welwyn (TT electronics)
Res Wirewound 8.2KOhm 5% 50W ±25ppm/°C Aluminum Housed Axial Bulk
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
Відгуки про товар
Написати відгук