WHPC1206-120RFT5
WHPC1206-120RFT5 IRC (TT electronics)
whpc.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thick Film 1206 120 Ohm 1% 0.5W(1/2W) 100ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук