WHPC1206-12RFT5
WHPC1206-12RFT5 IRC (TT electronics)
whpc.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thick Film 1206 12 Ohm 1% 0.5W(1/2W) 100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
Написати відгук