WIM2480C
WIM2480C WISILICA INC
WIM2480_v1.4.pdf?v=1633424704.pdf
Виробник: WISILICA INC
Description: RF TXRX MOD 802.15.4/BLE CHP SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Module
Sensitivity: -95dBm
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.402GHz ~ 2.48GHz
Memory Size: 512kB Flash, 128kB RAM, 2MB External Flash
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 2.7V ~ 3.6V