Продукція > IRC (TT ELECTRONICS) > WIN-T0603LF-03-2492-B3
WIN-T0603LF-03-2492-B3
WIN-T0603LF-03-2492-B3 IRC (TT electronics)
win.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film 0603 24.9K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук