Продукція > IRC (TT ELECTRONICS) > WIN-T0805LF-02-1002-D
WIN-T0805LF-02-1002-D
WIN-T0805LF-02-1002-D IRC (TT electronics)
win.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film 0805 10K Ohm 0.5% 0.25W(1/4W) ±50ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R
Написати відгук