Продукція > IRC (TT ELECTRONICS) > WIN-T0805LF-03-1603-B
WIN-T0805LF-03-1603-B
WIN-T0805LF-03-1603-B IRC (TT electronics)
win.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film 0805 160K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WIN-T0805LF-03-1603-B Виробник : Welwyn Components / TT Electronics WIN-1155025.pdf Thin Film Resistors - SMD 0805 160 Kohms 0.1% 25 PPM