Продукція > ADVANTECH CORP > WISE-M502-125C060E
WISE-M502-125C060E Advantech Corp
Виробник: Advantech Corp
Description: 1P2W/5LOOP AND 60A/20MA INPUT PO
Packaging: Bulk
Display Type: LCD - Blue Characters, Backlight
Mounting Type: DIN Rail
Type: Multifunction Meter
Termination Style: Screw Terminal
Measuring Range: 1 ~ 9999A, 50 ~ 500VAC, 45 ~ 65Hz
Ingress Protection: IP50 - Dust Protected
Panel Cutout Dimensions: Square - 90.00mm x 90.00mm
Display Characters - Height: 0.256" (6.50mm)
Number of Characters Per Row: 6, 6
Measuring Type: Current (3-Phase), Frequency, Voltage
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1P2W/5LOOP AND 60A/20MA INPUT PO, Packaging: Bulk, Display Type: LCD - Blue Characters, Backlight, Mounting Type: DIN Rail, Type: Multifunction Meter, Termination Style: Screw Terminal, Measuring Range: 1 ~ 9999A, 50 ~ 500VAC, 45 ~ 65Hz, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Panel Cutout Dimensions: Square - 90.00mm x 90.00mm, Display Characters - Height: 0.256" (6.50mm), Number of Characters Per Row: 6, 6, Measuring Type: Current (3-Phase), Frequency, Voltage.
Інші пропозиції WISE-M502-125C060E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WISE-M502-125C060E Виробник : Advantech WISE-M50120160804093341-1368424.pdf Power Management Modules 1P2W/5Loop and 60A/20mA input power meter