WK202070B1151G2200 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
wkxwrx.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: WK2 1K15 100 2% A2
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±2%
Features: Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 1.15 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WK2 1K15 100 2% A2, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±2%, Features: Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm), Composition: Metal Oxide Film, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 1.15 kOhms.