Продукція > VISHAY / DALE > WK202070C8209F2200
WK202070C8209F2200
WK202070C8209F2200 Vishay / Dale
wkxwrx.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Metal Oxide Resistors WK2 82R 50 1% A2
на замовлення 1836 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WK2 82R 50 1% A2, Packaging: Bulk, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm), Composition: Metal Oxide Film, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 82 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 82 Ohms