WK73R1JTTD1051F
WK73R1JTTD1051F KOA Speer Electronics, Inc.
WK73R.pdf
Виробник: KOA Speer Electronics, Inc.
Description: RES 1.05K OHM 1% 1/2W 603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Package / Case: Wide 0603 (1608 Metric), 0306
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Resistance: 1.05 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 1.05K OHM 1% 1/2W 603, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Package / Case: Wide 0603 (1608 Metric), 0306, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Resistance: 1.05 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WK73R1JTTD1051F WK73R1JTTD1051F Виробник : KOA Speer WK73R-1100915.pdf Thick Film Resistors - SMD 1.05K ohm 1% 0.5W AEC-Q200