Продукція > RADPOL > WKKK40011461106C0
WKKK40011461106C0
WKKK40011461106C0 RADPOL
Виробник: RADPOL
Category: Heat Shrink Tubes
Description: Heat shrink cap; glued; 40mm; L: 106mm; black; 120°C
Type of cable accessories: heat shrink cap
Version: glued
Min. diameter before shrinking: 40mm
Length: 106mm
Colour: black
Diameter after shrinking: 14.6mm
Shrinkage temperature: 120°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Heat Shrink Tubes, Description: Heat shrink cap; glued; 40mm; L: 106mm; black; 120°C, Type of cable accessories: heat shrink cap, Version: glued, Min. diameter before shrinking: 40mm, Length: 106mm, Colour: black, Diameter after shrinking: 14.6mm, Shrinkage temperature: 120°C.