WKP332MCPERUKR Vishay BC Components
wkp.pdf
Виробник: Vishay BC Components
Description: CAP CER 3300PF 760VAC Y5U RADIAL
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції WKP332MCPERUKR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WKP332MCPERUKR WKP332MCPERUKR Виробник : Vishay / Draloric wkp-239882.pdf Ceramic Disc Capacitors 3300pF 20% Y5U