WKP332MCPSUTKR
WKP332MCPSUTKR Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
wkp.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 3300PF 760VAC Y5U RADIAL
Написати відгук
Інші пропозиції WKP332MCPSUTKR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WKP332MCPSUTKR WKP332MCPSUTKR Виробник : Vishay / Draloric wkp-1761784.pdf Safety Capacitors 3300pF 20% Y5U