WKP332MCPTH0KR
WKP332MCPTH0KR Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
wkp.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 3300PF 760VAC Y5U RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 760VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5U (E)
Size / Dimension: 0.591" Dia (15.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.492" (12.50mm)
Ratings: X1, Y1
Height - Seated (Max): 0.709" (18.00mm)
Capacitance: 3300 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 3300PF 760VAC Y5U RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 760VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Y5U (E), Size / Dimension: 0.591" Dia (15.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.492" (12.50mm), Ratings: X1, Y1, Height - Seated (Max): 0.709" (18.00mm), Capacitance: 3300 pF.
Інші пропозиції WKP332MCPTH0KR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WKP332MCPTH0KR WKP332MCPTH0KR Виробник : Vishay / Draloric wkp.pdf Safety Capacitors WKP X760Y500VAC 3,3nF +/-20% K4000 e3