WKT-S14BK-TA
WKT-S14BK-TA Secure Cable Ties
Виробник: Secure Cable Ties
Description: RETYZ WORKTIE 14 INCH BLACK RELE
Packaging: Bag
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Tensile Strength: 120 lbs (54.43 kg)
Wire/Cable Tie Type: Standard, Locking
Width: 0.290" (7.37mm)
Bundle Diameter: 3.93" (99.82mm)
Length - Actual: 1.167' (355.60mm)
Length - Approximate: 14"
на замовлення 25 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RETYZ WORKTIE 14 INCH BLACK RELE, Packaging: Bag, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Tensile Strength: 120 lbs (54.43 kg), Wire/Cable Tie Type: Standard, Locking, Width: 0.290" (7.37mm), Bundle Diameter: 3.93" (99.82mm), Length - Actual: 1.167' (355.60mm), Length - Approximate: 14".