Продукція > SAMWHA > WL1A109M1835MBB
WL1A109M1835MBB
WL1A109M1835MBB SAMWHA
wl.pdf
Виробник: SAMWHA
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 10000uF; 10VDC; Ø18x35.5mm
Type of capacitor: electrolytic
Kind of capacitor: low ESR
Mounting: THT
Capacitance: 10mF
Operating voltage: 10V DC
Body dimensions: Ø18x35.5mm
Terminal pitch: 7.5mm
Tolerance: ±20%
Impedance: 22mΩ
Operating temperature: -40...105°C
Nominal life: 5000h
Capacitor height tolerance: 2mm
Height: 35.5mm
Diameter: 18mm
на замовлення 1519 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 10000uF; 10VDC; Ø18x35.5mm, Type of capacitor: electrolytic, Kind of capacitor: low ESR, Mounting: THT, Capacitance: 10mF, Operating voltage: 10V DC, Body dimensions: Ø18x35.5mm, Terminal pitch: 7.5mm, Tolerance: ±20%, Impedance: 22mΩ, Operating temperature: -40...105°C, Nominal life: 5000h, Capacitor height tolerance: 2mm, Height: 35.5mm, Diameter: 18mm.