Продукція > SAMWHA > WL1A337M0811MBB
WL1A337M0811MBB
WL1A337M0811MBB SAMWHA
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 330uF; 10VDC; Ø8x11.5mm
Mounting: THT
Capacitance: 330µF
Operating voltage: 10V DC
Body dimensions: Ø8x11.5mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Height: 11.5mm
Diameter: 8mm
Impedance: 0.14Ω
Nominal life: 3000h
Capacitor height tolerance: 1.5mm
Terminal pitch: 3.5mm
на замовлення 16384 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 330uF; 10VDC; Ø8x11.5mm, Type of capacitor: electrolytic, Kind of capacitor: low ESR, Mounting: THT, Capacitance: 330µF, Operating voltage: 10V DC, Body dimensions: Ø8x11.5mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Height: 11.5mm, Diameter: 8mm, Impedance: 0.14Ω, Nominal life: 3000h, Capacitor height tolerance: 1.5mm, Terminal pitch: 3.5mm.