Продукція > SAMWHA > WL1E337M1012MBB
WL1E337M1012MBB
WL1E337M1012MBB SAMWHA
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 330uF; 25VDC; Ø10x12.5mm
Mounting: THT
Capacitance: 330µF
Operating voltage: 25V DC
Body dimensions: Ø10x12.5mm
Terminal pitch: 5mm
Tolerance: ±20%
Impedance: 0.1Ω
Operating temperature: -40...105°C
Nominal life: 5000h
Capacitor height tolerance: 2mm
Height: 12.5mm
Diameter: 10mm
на замовлення 3865 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 41
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 330uF; 25VDC; Ø10x12.5mm, Type of capacitor: electrolytic, Kind of capacitor: low ESR, Mounting: THT, Capacitance: 330µF, Operating voltage: 25V DC, Body dimensions: Ø10x12.5mm, Terminal pitch: 5mm, Tolerance: ±20%, Impedance: 0.1Ω, Operating temperature: -40...105°C, Nominal life: 5000h, Capacitor height tolerance: 2mm, Height: 12.5mm, Diameter: 10mm.