WL50-3TWQP Banner Engineering Corporation
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: WL50-3 WORK LIGHT, TOUCH, PWM DI
Features: Dimmable, On/Off Switch
Packaging: Box
Operating Temperature: -40°C ~ 50°C
Termination Style: Cable with Connector (M12)
Voltage - Supply: 12 ~ 30VDC
Lens Type: Flat, Clear
Approval Agency: CE, cULus
Ingress Protection: IP65/IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Housing Material: Polycarbonate (PC)
Profile (W x H): 1.95" (50.0mm) Dia
Illumination Color: White
Luminous Flux: 300lm
Rated Life: 50,000 Hours
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WL50-3 WORK LIGHT, TOUCH, PWM DI, Features: Dimmable, On/Off Switch, Packaging: Box, Operating Temperature: -40°C ~ 50°C, Termination Style: Cable with Connector (M12), Voltage - Supply: 12 ~ 30VDC, Lens Type: Flat, Clear, Approval Agency: CE, cULus, Ingress Protection: IP65/IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof, Housing Material: Polycarbonate (PC), Profile (W x H): 1.95" (50.0mm) Dia, Illumination Color: White, Luminous Flux: 300lm, Rated Life: 50,000 Hours.
Інші пропозиції WL50-3TWQP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WL50-3TWQP WL50-3TWQP Виробник : Banner Engineering 219928.pdf Task Lighting WL50-3 Work Light, Touch, PWM Dimming; Voltage: 12-30 V dc; IP65/67/69K; Color: Daylight White: 5K; M30 Threaded Base, 150 mm (6 in) M12 PVC Pigtail QD