WL50SWSSGL5PWMQ Banner Engineering Corporation
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: WORK LIGHT 50 MM 316SS SPOT LIGH
Features: Dimmable
Packaging: Box
Operating Temperature: -20°C ~ 50°C
Termination Style: Connector (M12)
Voltage - Supply: 12 ~ 30VDC
Lens Type: Flat, Clear
Approval Agency: CE, cULus
Ingress Protection: IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Housing Material: Stainless Steel
Profile (W x H): 1.95" (50.0mm) Dia
Illumination Color: White
Luminous Flux: 295lm
Rated Life: 50,000 Hours
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WORK LIGHT 50 MM 316SS SPOT LIGH, Features: Dimmable, Packaging: Box, Operating Temperature: -20°C ~ 50°C, Termination Style: Connector (M12), Voltage - Supply: 12 ~ 30VDC, Lens Type: Flat, Clear, Approval Agency: CE, cULus, Ingress Protection: IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof, Housing Material: Stainless Steel, Profile (W x H): 1.95" (50.0mm) Dia, Illumination Color: White, Luminous Flux: 295lm, Rated Life: 50,000 Hours.
Інші пропозиції WL50SWSSGL5PWMQ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WL50SWSSGL5PWMQ WL50SWSSGL5PWMQ Виробник : Banner Engineering 179497-3107593.pdf LED Lighting Fixtures Work Light 50 mm 316SS Spot Light; PWM Dimming; Voltage: 12-30 V dc; Environmental Rating: IP69K; Color: White; 5 Deg Lens; Glass Window; 5-pin M12 Integral QD