WLB32ZC570PBQMG
WLB32ZC570PBQMG Banner Engineering Corporation
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: WLB32 WORK LIGHT BAR; SWITCHED H
Features: Cascadable, High/Low/Off Switching
Packaging: Box
Length: 22.44" (570.0mm)
Operating Temperature: -25°C ~ 45°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Supply: 90 ~ 264VAC
Lens Type: Tubular, Diffused
Approval Agency: CE, cULus
Ingress Protection: IP50 - Dust Protected
Housing Material: Aluminum (Al)
Profile (W x H): 1.26" x 1.81" (32.0mm x 46.0mm)
Illumination Color: White
Luminous Flux: 1500lm
Rated Life: 50,000 Hours
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WLB32 WORK LIGHT BAR; SWITCHED H, Features: Cascadable, High/Low/Off Switching, Packaging: Box, Length: 22.44" (570.0mm), Operating Temperature: -25°C ~ 45°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Supply: 90 ~ 264VAC, Lens Type: Tubular, Diffused, Approval Agency: CE, cULus, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Housing Material: Aluminum (Al), Profile (W x H): 1.26" x 1.81" (32.0mm x 46.0mm), Illumination Color: White, Luminous Flux: 1500lm, Rated Life: 50,000 Hours.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WLB32ZC570PBQMG WLB32ZC570PBQMG Виробник : Banner Engineering 176314.pdf Industrial Light Bars & Light Strips WLB32 Work Light Bar; Switched Hi/Low/Off; Length: 570 mm; Voltage: 90-264 V ac; Environmental Rating: IP50; Color: White; Cascadable; QD - Includes Type G Power cord; Diffuse window