WLB32ZC850PBQMB
WLB32ZC850PBQMB Banner Engineering Corporation
176314.pdf
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: WORK LIGHT STRIP 850MM
Features: Cascadable, High/Low/Off Switching
Packaging: Box
Length: 33.46" (850.0mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Connector
Voltage - Supply: 90 ~ 264 VAC
Lens Type: Tubular, Diffused
Approval Agency: CE, cULus
Ingress Protection: IP50 - Dust Protected
Housing Material: Aluminum (Al)
Profile (W x H): 1.26" x 1.81" (32.0mm x 46.0mm)
Illumination Color: White, Cool
Luminous Flux: 2250lm
Rated Life: 50,000 Hours
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WORK LIGHT STRIP 850MM, Features: Cascadable, High/Low/Off Switching, Packaging: Box, Length: 33.46" (850.0mm), Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Connector, Voltage - Supply: 90 ~ 264 VAC, Lens Type: Tubular, Diffused, Approval Agency: CE, cULus, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Housing Material: Aluminum (Al), Profile (W x H): 1.26" x 1.81" (32.0mm x 46.0mm), Illumination Color: White, Cool, Luminous Flux: 2250lm, Rated Life: 50,000 Hours.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WLB32ZC850PBQMB WLB32ZC850PBQMB Виробник : Banner Engineering 176314-3078977.pdf LED Light Bars & Light Strips WLB32 Work Light Bar; Switched Hi/Low/Off; Length: 850 mm; Voltage: 90-264 V ac; Environmental Rating: IP50; Color: White; Cascadable; QD - Includes Type B Power cord; Diffuse window