WLB72BZCW2400DACT
WLB72BZCW2400DACT Banner Engineering Corporation
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: WLB72 BASIC WORK LIGHT BAR; 0-10
Packaging: Box
Features: Dimmable
Length: 47.24" (1200.0mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 50°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Supply: 120 ~ 277VAC
Lens Type: Tubular, Diffused
Approval Agency: CE, cULus
Ingress Protection: IP20
Housing Material: Polycarbonate (PC)
Profile (W x H): 2.83" x 3.23" (72.0mm x 82.0mm)
Illumination Color: White
Luminous Flux: 13600lm
Rated Life: 50,000 Hours
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WLB72 BASIC WORK LIGHT BAR; 0-10, Packaging: Box, Features: Dimmable, Length: 47.24" (1200.0mm), Operating Temperature: -40°C ~ 50°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Supply: 120 ~ 277VAC, Lens Type: Tubular, Diffused, Approval Agency: CE, cULus, Ingress Protection: IP20, Housing Material: Polycarbonate (PC), Profile (W x H): 2.83" x 3.23" (72.0mm x 82.0mm), Illumination Color: White, Luminous Flux: 13600lm, Rated Life: 50,000 Hours.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WLB72BZCW2400DACT WLB72BZCW2400DACT Виробник : Banner Engineering 210184.pdf Industrial Light Bars & Light Strips WLB72 Basic Work Light Bar; 0-10 V dc Analog Dimming; Length: 2400 mm; Voltage: 120-277 V ac; Environmental Rating: IP20; Color: White; Cascadable; Conduit Openings - No Power cord; Diffuse window