WLC60XW340GFAR Banner Engineering Corporation
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: WLC60 WORK LIGHT; LENGTH: 340 MM
Features: Cascadable
Packaging: Box
Length: 13.39" (340.0mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Cable Leads
Voltage - Supply: 12 ~ 30VDC
Profile (W x H): 2.40" x 1.23" (60.9mm x 31.3mm)
Написати відгук
Description: WLC60 WORK LIGHT; LENGTH: 340 MM, Features: Cascadable, Packaging: Box, Length: 13.39" (340.0mm), Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Cable Leads, Voltage - Supply: 12 ~ 30VDC, Lens Type: Flat, Clear, Approval Agency: CE, cULus, Ingress Protection: IP67/IP68G/IP69K - Dust Tight, Oil and Water Resistant, Waterproof, Housing Material: Aluminum (Al), Nickel Plated, Profile (W x H): 2.40" x 1.23" (60.9mm x 31.3mm), Illumination Color: White, Cool, Luminous Flux: 1300lm, Rated Life: 60,000 Hours.
Інші пропозиції WLC60XW340GFAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WLC60XW340GFAR WLC60XW340GFAR Виробник : Banner Engineering 173718.pdf Industrial Light Bars & Light Strips WLC60 Work Light; Length: 340 mm; Flush Mount; Nickel-Plated Aluminum; Voltage: 12-30 V dc; Environmental Rating: IP68g, IP69K; Color: White; Window: Glass; 2 m (6.5 ft) Integral Cable; Rear exit