WLC90WL30PWMQ Banner Engineering Corporation
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: WLC90 WORK LIGHT; DIMENSIONS: 90
Features: Dimmable
Packaging: Box
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Connector (M12)
Voltage - Supply: 12 ~ 30VDC
Lens Type: Flat, Clear
Approval Agency: CE, cULus
Ingress Protection: IP67/IP68/IP68G/IP69 - Dust Tight, Oil and Water Resistant, Waterproof
Housing Material: Aluminum (Al)
Profile (W x H): 3.58" x 1.11" (91.0mm x 28.2mm)
Illumination Color: White
Luminous Flux: 700lm
Написати відгук
Description: WLC90 WORK LIGHT; DIMENSIONS: 90, Features: Dimmable, Packaging: Box, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Connector (M12), Voltage - Supply: 12 ~ 30VDC, Lens Type: Flat, Clear, Approval Agency: CE, cULus, Ingress Protection: IP67/IP68/IP68G/IP69 - Dust Tight, Oil and Water Resistant, Waterproof, Housing Material: Aluminum (Al), Profile (W x H): 3.58" x 1.11" (91.0mm x 28.2mm), Illumination Color: White, Luminous Flux: 700lm.