WLCM0603TGB2N9TB Walsin Technology Corporation
WLCM0603TG.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Description: INDUCTOR FIXED 2.9NH 0201
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.1nH
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 250mOhm Max
Q @ Freq: 12 @ 500MHz
Frequency - Self Resonant: 9.5GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 500 MHz
Supplier Device Package: 0201
Height - Seated (Max): 0.013" (0.33mm)
Inductance: 2.9 nH
Current Rating (Amps): 450 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR FIXED 2.9NH 0201, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.1nH, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 250mOhm Max, Q @ Freq: 12 @ 500MHz, Frequency - Self Resonant: 9.5GHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 500 MHz, Supplier Device Package: 0201, Height - Seated (Max): 0.013" (0.33mm), Inductance: 2.9 nH, Current Rating (Amps): 450 mA.