WLED5C12WAW
WLED5C12WAW Lumimax Optoelectronic Technology
Prewired%205mm%20LED.PDF
Виробник: Lumimax Optoelectronic Technology
Description: PREWIRED LED WARMWHITE 5MM 12V
Packaging: Bulk
Features: Wire Leads - 20cm
Color: White, Warm
Mounting Type: User Defined
Millicandela Rating: 14000mcd ~ 16000mcd
Configuration: Standard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 12V
Lens Color: Colorless
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 30°
Wavelength - Dominant: 3000K
Lens Transparency: Clear
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5.00mm
на замовлення 1430 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PREWIRED LED WARMWHITE 5MM 12V, Packaging: Bulk, Features: Wire Leads - 20cm, Color: White, Warm, Mounting Type: User Defined, Millicandela Rating: 14000mcd ~ 16000mcd, Configuration: Standard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 12V, Lens Color: Colorless, Current - Test: 20mA, Viewing Angle: 30°, Wavelength - Dominant: 3000K, Lens Transparency: Clear, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5.00mm.