WLED5C12WHI
WLED5C12WHI Lumimax Optoelectronic Technology
Prewired%205mm%20LED.PDF
Виробник: Lumimax Optoelectronic Technology
Description: PREWIRED LED WHITE CLEAR 5MM 12V
Packaging: Bulk
Features: Wire Leads - 20cm
Color: White
Mounting Type: User Defined
Millicandela Rating: 12000mcd ~ 14000mcd
Configuration: Standard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 12V
Lens Color: Colorless
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 30°
Wavelength - Dominant: 6000K ~ 9000K
Lens Transparency: Clear
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5.00mm
на замовлення 1370 шт:
Написати відгук
Description: PREWIRED LED WHITE CLEAR 5MM 12V, Packaging: Bulk, Features: Wire Leads - 20cm, Color: White, Mounting Type: User Defined, Millicandela Rating: 12000mcd ~ 14000mcd, Configuration: Standard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 12V, Lens Color: Colorless, Current - Test: 20mA, Viewing Angle: 30°, Wavelength - Dominant: 6000K ~ 9000K, Lens Transparency: Clear, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5.00mm.