WLED5C12YEL
WLED5C12YEL Lumimax Optoelectronic Technology
Prewired%205mm%20LED.PDF
Виробник: Lumimax Optoelectronic Technology
Description: PREWIRED LED YELLOW CLEAR 5MM 12
Packaging: Bulk
Features: Wire Leads - 20cm
Color: Yellow
Mounting Type: User Defined
Millicandela Rating: 1500mcd ~ 2000mcd
Configuration: Standard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 12V
Lens Color: Colorless
Current - Test: 20mA
Wavelength - Peak: 592nm
Wavelength - Dominant: 588nm
Lens Transparency: Clear
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5.00mm
на замовлення 1470 шт:
Написати відгук
Description: PREWIRED LED YELLOW CLEAR 5MM 12, Packaging: Bulk, Features: Wire Leads - 20cm, Color: Yellow, Mounting Type: User Defined, Millicandela Rating: 1500mcd ~ 2000mcd, Configuration: Standard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 12V, Lens Color: Colorless, Current - Test: 20mA, Wavelength - Peak: 592nm, Wavelength - Dominant: 588nm, Lens Transparency: Clear, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5.00mm.