WLPM131350M2R2LC Walsin Technology Corporation
Виробник: Walsin Technology Corporation
Description: POWER CHOKE MOLDED 2.2UH 32
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.531" L x 0.504" W (13.50mm x 12.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 5.5mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 32A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 20 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: POWER CHOKE MOLDED 2.2UH 32, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.531" L x 0.504" W (13.50mm x 12.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 5.5mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 32A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 20 A.