WLPM131365MR10LC Walsin Technology Corporation
Виробник: Walsin Technology Corporation
Description: POWER CHOKE MOLDED 0.10UH 120A
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.531" L x 0.504" W (13.50mm x 12.80mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 0.5mOhm
Current - Saturation (Isat): 120A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm)
Inductance: 100 nH
Current Rating (Amps): 60 A
Написати відгук
Description: POWER CHOKE MOLDED 0.10UH 120A, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.531" L x 0.504" W (13.50mm x 12.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 0.5mOhm, Current - Saturation (Isat): 120A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm), Inductance: 100 nH, Current Rating (Amps): 60 A.