WLPM171770M82RLC Walsin Technology Corporation
Виробник: Walsin Technology Corporation
Description: FIXED IND 82UH 5.5A 91.7 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.709" L x 0.675" W (18.00mm x 17.15mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 91.7mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 4.5A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 82 µH
Current Rating (Amps): 5.5 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 82UH 5.5A 91.7 MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.709" L x 0.675" W (18.00mm x 17.15mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 91.7mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 4.5A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Part Status: Active, Inductance: 82 µH, Current Rating (Amps): 5.5 A.