WLPM545230M1R5LC Walsin Technology Corporation
WLPM545230LC_Series.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Description: FIXED IND 1.5UH 6A 25 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.213" L x 0.205" W (5.40mm x 5.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 25mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 8.5A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 6 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5UH 6A 25 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.213" L x 0.205" W (5.40mm x 5.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 25mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 8.5A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 6 A.