WLPMA0A040MR47LC Walsin Technology Corporation
WLPMA0A040LC_Series.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Description: POWER CHOKE MOLDED 0.47UH 35A
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.439" L x 0.394" W (11.15mm x 10.00mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.55mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 35A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 25 A
Написати відгук
Description: POWER CHOKE MOLDED 0.47UH 35A, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.439" L x 0.394" W (11.15mm x 10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.55mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 35A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Part Status: Active, Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 25 A.