WLPN303015M680PE Walsin Technology Corporation
Виробник: Walsin Technology Corporation
Description: INDUCTOR POWER 68UH SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -25°C ~ 120°C
DC Resistance (DCR): 3.51Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 230mA
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 280 mA
Написати відгук
Description: INDUCTOR POWER 68UH SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -25°C ~ 120°C, DC Resistance (DCR): 3.51Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 230mA, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Inductance: 68 µH, Current Rating (Amps): 280 mA.