WLPN404018M470LE Walsin Technology Corporation
Виробник: Walsin Technology Corporation
Description: INDUCTOR POWER 47UH SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 650mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 10MHz
Current - Saturation (Isat): 600mA
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 440 mA
Написати відгук
Description: INDUCTOR POWER 47UH SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 650mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 10MHz, Current - Saturation (Isat): 600mA, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Inductance: 47 µH, Current Rating (Amps): 440 mA.