WLPN505010M220PE Walsin Technology Corporation
Виробник: Walsin Technology Corporation
Description: INDUCTOR POWER 22UH SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 600mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 15MHz
Current - Saturation (Isat): 550mA
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 450 mA
Написати відгук
Description: INDUCTOR POWER 22UH SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 600mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 15MHz, Current - Saturation (Isat): 550mA, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 450 mA.