WLPN606010M100PE Walsin Technology Corporation
Виробник: Walsin Technology Corporation
Description: FIXED IND 10UH 1.1A 270 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 270mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 25MHz
Current - Saturation (Isat): 1A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 1.1 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 1.1A 270 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 270mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 25MHz, Current - Saturation (Isat): 1A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 1.1 A.